Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o.

Wersja kontrastowa
A A A
Wersja kontrastowa
Biuletyn Informacji Publicznej > Rodzaj działalności leczniczej

Rodzaj działalności leczniczej

Specyfika działalności

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "Stocer" Sp. z o.o. to nowoczesna placówka medyczna, której jedynym właścicielem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Kontynuuje ona działalność medyczną zlikwidowanego  Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa "STOCER" SPZOZ – jednej z najlepszych jednostek walczących z chorobami narządu ruchu i kręgosłupa. Dysponuje ona profesjonalnym sprzętem na miarę XXI wieku a także wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów z ogromnym doświadczeniem, dzięki którym jest w stanie skutecznie nieść pomoc zarówno pacjentom dorosłym jak i dzieciom.

W czym się specjalizujemy

Świadczymy kompleksowe, wysokospecjalistyczne usługi rehabilitacyjne i ortopedyczne, udzielając pomocy w schorzeniach i urazach narządu ruchu a w szczególności kręgosłupa. Z naszej oferty korzystają pacjenci z całego kraju a także z zagranicy.

Nasza struktura

W skład Mazowieckiego Centrum Rehabilitacyjnego STOCER Sp. z o.o. wchodzi sześć oddziałów szpitalnych posiadających łącznie 351 łóżka w tym: oddział rehabilitacyjny dla dorosłych, oddział rehabilitacyjny dla dzieci, trzy oddziały urazowo-ortopedyczne oraz oddział intensywnej terapii. Dysponujemy także oddziałem rehabilitacji dziennej dla dorosłych, dwoma oddziałami rehabilitacji dziennej dla dzieci, przychodnią specjalistyczną, pracowniami diagnostycznymi oraz zapleczem  fizjoterapeutycznym.

Szczegółowa struktura organizacyjna.

Data wytworzenia: 13/12/2012 13:56
Osoba wytwarzająca: admin
Data zamieszczenia: 13/12/2012 13:56
Osoba zamieszczająca: admin
Data aktualizacji: 10/09/2015 14:14
Osoba aktualizująca: stocer
( historia zmian )
Data aktualizacji: 10/09/2015 14:11
Osoba aktualizująca: stocer

Inne informacje

Wysokość opłaty za przechowywanie zwłok Pacjenta przez okres dłuższy niż 72 godziny od osób lub instytucji uprawnionych do pochowania zwłok, na podstawie ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r., o cmentarzach i chowaniu zmarłych wynosi 40 zł brutto, w tym 8% Vat za dobę.